Tuesday, November 28, 2023
Homeसमाजसडक संरक्षणको जिम्मा रोटरीलाई

सडक संरक्षणको जिम्मा रोटरीलाई

- Advertisement -spot_img
तुलसीपुर,५ मंसिर । दाङको तुलसीपुरस्थित हात्तिखौवादेखि घोराही रोडसम्मको चारलेन सडक संरक्षणको जिम्मा रोटरी क्लव अफ तुलसीपुरलाई प्रदान गरिएको छ । तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाको १५औं कार्यपालिका बैठकले रोटरीलाई संरक्षणको जिम्मा दिएको हो ।
हात्तिखौवादेखि बरूवागाउँले कुलोसम्मको सडकबीचको ग्रिनबेल्ट संरक्षण, सम्बद्र्धन तथा हरियाली व्यवस्थापनको जिम्मा प्रदान गरिएको हो । सोही ठाउँको ग्रिनबेल्टलाई कुनै असर नगर्ने गरी रोटरी ग्रिन बेल्ट बनाउने रोटरीको तयारी छ । वडा नं. ५, ६ र ७ सँग समन्वय गरि उक्त ग्रिन बेल्ट निर्माण हुनेछ ।
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Stay Connected
6,000FansLike
100FollowersFollow
Must Read
- Advertisement -spot_img
Related News
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here