- Advertisement -spot_img
Monday, March 20, 2023
Homebreaking-newsतुलसीपुर कारागारमा आँखा शिविर

तुलसीपुर कारागारमा आँखा शिविर

- Advertisement -spot_img


दाङ, ५ चैत ।
तुलसीपुर कारागारमा कैदीबन्दीहरूको लागि निशुल्क आँखा शिविर सञ्चालन गरिएको छ । कारागार कार्यालय तुलसीपुरको आयोजनामा तथा राप्ती आँखा अस्पताल रक्षाचौर तुलसीपुरको प्राविधिक सहयोगमा शिविर सञ्चालन गरिएको कारागारका स्वास्थ्य प्रमुख दोर्ण बहादुर वलीले बताए ।

शिविरमा दाङका प्रमुख जिल्ला अधिकारी सुशील वैद्यको उपस्थिति रहेको थियो । कारागारका भएको आँखा शिविरमा ४१३ जनाले सेवा लिएका थिए । कैदीबन्दीहरूका सामान्य आँखाको समस्या देखिएको र समस्या देखिएकाहरूलाई औषधीसमेत दिइएको थियो ।

कारागारमा रक्तदान
यसैबीच कारागारको आयोजनामा नै रक्तदान कार्यक्रम गरिएको छ । कारागारको आयोजना, नेपाल रेडक्रस सोसाइटी ब्लड बैंक तुलसीपुर दाङ र नेपाल स्वास्थ प्राविधिक संघ दाङको प्राविधिक सहयोगमा रक्तदान कार्यक्रम गरिएको हो । रक्तदान कार्यक्रममा जसमा ७६ जना पुरूष र ५ जना महिला गरी ८१ जना कैदीबन्दीहरूले रक्तदान गरेका थिए ।

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Stay Connected
6,000FansLike
100FollowersFollow
Must Read
- Advertisement -spot_img
Related News
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here