- Advertisement -spot_img
Wednesday, February 8, 2023
Homeमुख्य खबरखेलाडीहरूलाई प्रोत्साहन गर्छौः नगरप्रमुख खड्का

खेलाडीहरूलाई प्रोत्साहन गर्छौः नगरप्रमुख खड्का

- Advertisement -spot_img

तुलसीपुर, २१ पुस ।
तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाका प्रमुख टीकाराम खड्काले खेलाडीहरूको प्रोत्साहनका कार्यक्रम ल्याइने बताएका छन् । तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १७ ले आयोजना गरेको अध्यक्ष कप प्रतियोगिताको समापन गर्दै नगरप्रमुख खड्काले एक वडा एक खेल मैदानको स्तरोन्नति गर्दै लैजाने बताए ।

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १७ का वडा अध्यक्ष थलराज पुरीको अध्यक्षता एवं नगरप्रमुख टीकाराम खड्काको प्रमुख आतिथ्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो । प्रमुख अतिथि खड्काले वडा नम्बर १७ को पञ्चेधारामा रहेको खेल मैदानलाई थप व्यवस्थित बनाउने र खोला कटान नियन्त्रणका लागि तटबन्धन गरिने बताए ।

कार्यक्रममा प्रथम स्थान हासिल गर्ने तुलसीपुर १७ वनकट्टीको समूहलाई नगद ३० हजारसहित पुरस्कृत गरिएको थियो । दोस्रो हुने मज्गैको समूहलाई १५ हजार र तेस्रो हुने मानपुरको समूहलाई साढे सात हजार नगदसहित पुरस्कृत गरिएको हो । कार्यक्रममा उत्कृष्ट खेल प्रदर्शन गर्ने मज्गैका संगम केसीलाई नगद १५ सयसहित सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रमको सञ्चालन शिशिर गिरीले गरेका थिए ।

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Stay Connected
6,000FansLike
100FollowersFollow
Must Read
- Advertisement -spot_img
Related News
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here