- Advertisement -spot_img
Thursday, June 17, 2021
Homebreaking-newsकोरोना नियन्त्रणका लागि साढे ३७ अर्ब

कोरोना नियन्त्रणका लागि साढे ३७ अर्ब

- Advertisement -spot_img

दाङ,१५जेठ  । सरकारले कोरोना भाइरस (कोभिड-१९) रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि ३७ अर्ब ५३ करोड रुपैयाँ विनियोजन गरेको छ।                                                                         शनिबार आर्थिक वर्ष २०७८ ७९ को बजेट भाषण गर्दै अर्थमन्त्री विष्णु पौडेलले कोरोना रोकथाम तथा नियन्त्रणमा ३७ अर्ब ५३ करोड रुपैयाँ विनियोजन भएको जानकारी दिएका हुन्।                    पौडेलका अनुसार खोप खरिका लागि मात्र २६ अर्ब ७५ करोड रकम विनियोजन भएको छ।                                                                                                                                                                        कोरोना महामारी रोकथाम तथा उपचारका बजेट विनियोजन भएको छ। सरकारले नागरिकको उपचारका लागि बजेट अभाव हुन नदिने भएको छ।                                                                  सबै सरकारी अस्पतालमा निशुल्क उपचारको व्यवस्था गर्ने भएको छ। सरकारले सबै अस्पतालमा अक्सिजन प्लानका लागि बजेट विभियोजन गरेको छ। कोरोना संक्रमितका लागि घुम्ती सेवा निःशुल्क सञ्चालन गर्ने घोषणा सरकारले गरेको छ।

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Stay Connected
2,454FansLike
1,200FollowersFollow
Must Read
- Advertisement -spot_img
Related News
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here