- Advertisement -spot_img
Sunday, June 13, 2021
Homeफिचरस्थापना दिवसमा रक्तदान

स्थापना दिवसमा रक्तदान

- Advertisement -spot_img

नेपाल पत्रकार महासंघ दाङ शाखाले २७औं स्थापना दिवसका अवसरमा मंगलबार घोराहीमा रक्तदान र कार्यालय परिसरमा सरसफाई गरेको छ । शाखा अध्यक्ष सविन प्रियासनको अध्यक्षतामा भएको रक्तदान कार्यक्रममा १८ जना पत्रकारले रक्तदान गरेका छन् ।
रक्तदान गर्नेहरूमा अध्यक्ष सविन प्रियासन, सचिव भूपेन्द्र वली, लक्ष्मी आचार्य, लिलाधर वली, गणेश वली, कमल वली, जनक नेपाली, देवी भण्डारी, लोकराज साधक, जंग रेउले, विवेक खड्का, संगीता चौधरी, नवीन अभिलाषी, यमकला भुसाल, छवि पुरी, प्रकाश चौधरी, खड्ग शर्मा र पिताम्वर रिजालले रक्तदान गरेका थिए ।
दिवसकै अवसरमा आज लमहीमा जनप्रतिनिधि र पत्रकारहरूबीच मैत्रीपूर्ण क्रिकेट प्रतियोगिता, पुस ३ गते तुलसीपुरमा पत्रकारहरूका लागि निःशुल्क आँखा जाँच र ४ गते घोराहीमा सम्मान एवं पुरस्कार वितरण कार्यक्रम रहेको महासंघले जनाएको छ ।

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Stay Connected
2,454FansLike
1,200FollowersFollow
Must Read
- Advertisement -spot_img
Related News
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here