- Advertisement -spot_img
Thursday, June 17, 2021
Homeखेलकुदसुरू भयो सार्क

सुरू भयो सार्क

- Advertisement -spot_img

काठमाडौँ, १२ मंसिर । १३औं दक्षिण एसियाली खेलकुद बुधबारदेखि सुरू भएको छ । बुधबार काठमाडौँमा खेलकुदको औपाचारिक उदघाटन गरिएको हो । उद्घाटनको दिन १३औं दक्षिण एसियाली खेलकुद अन्तर्गत महिला भलिबलमा नेपालले सानदार सुरूआत गरेको छ । त्रिपुरेश्वरस्थित कभर्ड हलमा भएको खेलमा नेपालले बंगलादेशलाई सोझो सेटमा पराजित गरेको हो ।
पहिलो सेट र दोस्रो सेट २५–९ ले जितेको नेपालले तेस्रो सेट २५–११ ले आफ्नो पक्षमा पारेको हो । १३औं सागको नेपाल रहेको महिलाको समूहमा बंगलादेश र भारत छन् । भलिबलमा भारत दक्षिण एसियाको पावर हाउस हो । भारतपछि श्रीलंकाले बलियो टिममा पर्छ । सन २०१६ को सागमा भारतले महिला तथा पुरूष दुबै इभेन्टमा स्वर्ण जितेको थियो । श्रीलंका दुबैमा रजतमा सीमित बनेको थियो ।

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Stay Connected
2,454FansLike
1,200FollowersFollow
Must Read
- Advertisement -spot_img
Related News
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here