- Advertisement -spot_img
Tuesday, June 15, 2021
Homeसमाजसाईकलको महत्वबारे जानकारी

साईकलको महत्वबारे जानकारी

- Advertisement -spot_img

घोराही, ३ मंसिर । दाङ जिल्ला साइकल संघले विद्यार्थीहरूमा साइलकको महत्वमा विषयमा जानकारी गराउन थालेको छ । साईकल चलाउँदा हुने फाइदाका बारेमा संघले सोमबार ज्योतीपुञ्ज सेकेन्डरी स्कुलका विद्यार्थीहरूलाई जानकारी दिइएको हो ।
कक्षा ८, ९ र १० का ५० जना बढी विद्यार्थीहरूलाई संघका अध्यक्ष रेशम केसीले साइकलको महत्व र शरीरलाई हुने फाइदाका बारेमा जानकारी गराए । साइकल चलाउँदा शरीरिक अभ्यास हुने र रक्तचापलाई सन्तुलनमा राख्न सकिने बताए । त्यसैगरी मष्तिस्क, मुटु, खुट्टा तथा हातको समेत अभ्यास हुने भएकाले साइकल चलाउनु उपयुक्त रहेको अध्यक्ष केसीले जानकारी दिए ।

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Stay Connected
2,454FansLike
1,200FollowersFollow
Must Read
- Advertisement -spot_img
Related News
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here